microinf

Micro Instruments AP

ul. Drzymały 13
30-136 Kraków
Polska

tel: +48 12 636 38 38
kom: +48 601 48 50 61
fax: +48 12 636 38 38
e-mail: biuro@microins.krakow.pl

Micro Instruments AP > Oferujemy

Mikroskop

Micro Instruments AP to firma z ponad 20. letnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji, przeglądów i napraw specjalistycznej aparatury optycznej. Dbamy o to, by w naszym asortymencie nie zabrakło najnowocześniejszych rozwiązań najwyższej jakości, dlatego stale uaktualniamy ofertę. Współpracujemy z najlepszymi i najstarszymi producentami urządzeń optycznych, oferując aparaturę wyprodukowaną zgodnie z parametrami najnowszej technologii oraz spełniającą surowe wymagania światowych norm bezpieczeństwa. Nasza bogata oferta obejmuje między innymi mikroskop w wielu wariantach, wiodących światowych marek.

Każdy mikroskop zakupiony za naszym pośrednictwem objęty jest przedłużoną opieką gwarancyjną. W aktualnym katalogu produktów Micro Instruments AP znajdą Państwo między innymi:
mikroskop asystencki (między innymi Nikon);
mikroskop cyfrowy Motic z kamerą analogową lub cyfrową oraz bezpośrednim podłączeniem do komputera lub monitora telewizyjnego. Z opcją dyskusji internetowych na temat obserwowanego obrazu;
mikroskop specjalistyczny dla konserwacji zabytków i kryminalistyki;
mikroskop fluorescencyjny (m.in. Nikon i Motic);
mikroskop inspekcyjny (m.in. Meiji Techno);
mikroskop jubilerski (m.in. Meiji Techno i Motic);
mikroskop metalograficzny i odwrócony (m.in. Nikon i Motic);
mikroskop operacyjny (laryngologiczny i stomatologiczny);
mikroskop polaryzacyjny i stereoskopowy (m.in. Nikon);
mikroskop szkolny i warsztatowy (pomiarowy).

Zapewniamy najwyższą jakość produktów i usług. Ze szczegółową ofertą Micro Instruments AP mogą się Państwo zapoznać na głównej stronie naszego serwisu. Zapraszamy do współpracy!

Oświetlacz światłowodowy

Oświetlacz światłowodowy to jeden z elementów oferty firmy Micro Instruments AP. Na polskim rynku działamy od 1989 roku, tak więc nasza praca opiera się na specjalistycznej wiedzy oraz zdobywanym przez długie lata doświadczeniu. Głównym polem naszej działalności jest dystrybucja profesjonalnej aparatury optycznej, ale specjalizujemy się również w przeglądach i naprawach oferowanego osprzętu. Zależało nam na stworzeniu oferty bazującej na urządzeniach najwyższej jakości, dlatego od lat niezmiennie współpracujemy w tym zakresie z najlepszymi i najstarszymi producentami aparatury optycznej. Nasza aktualna propozycja obejmuje następujące typy oświetlaczy:
oświetlacz światłowodowy, dwuramienny M 150;
oświetlacz światłowodowy, dwuramienny L 150;
oświetlacz światłowodowy, dwuramienny FLQ 150;
oświetlacz światłowodowy na mikroskopie RESTAURO.

Specjalistyczny sprzęt optyczny zakupiony za naszym pośrednictwem może nie należy do tych najtańszych, jednak w tym przypadku cena idzie w parze z bezsprzeczną jakością, trwałością i wytrzymałością. Gwarantujemy, że u nas znajdą Państwo urządzenia efektywne, solidne i nowoczesne. Zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą Micro Instruments AP.

Polarymetr

Polarymetr jest specjalistycznym przyrządem optycznym, którego główne przeznaczenie stanowi określenie skręcalności substancji aktywnych optycznie oraz pomiar stężenia roztworów tych substancji. Polarymetr sprawdza się również w określaniu składu mieszanin enancjomerów oraz zawartości cukru. Firma Micro Instruments AP w swojej zróżnicowanej i kompleksowej ofercie specjalistycznej aparatury medycznej wiodących światowych marek, posiada między innymi polarymetr.

Nasza ponad 20-letnia obecność na rynku jest wyrazem sprawnej i owocnej działalności, którą podpiera nasza specjalistyczna wiedza oraz wielkie doświadczenie. Zajmujemy się nie tylko dystrybucją profesjonalnych urządzeń pomiarowych i mikroskopowych, ale również ich przeglądem i naprawą. W zakresie asortymentu składającego się na naszą ofertę współpracujemy z najlepszymi i najstarszymi producentami urządzeń optycznych, oferując aparaturę (w tym polarymetr) najwyższej jakości, wyprodukowaną zgodnie z parametrami najnowszej technologii oraz spełniającą surowe wymagania światowych norm bezpieczeństwa. Nasza aktualna propozycja obejmuje polarymetr kołowy Polaris, który charakteryzuje się doskonałymi parametrami technologicznymi.

W ramach prowadzonej działalności oferujemy natychmiastową reakcję serwisową obejmującą naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, konserwacje, remonty aparatury optycznej oraz wymianę zużytych elementów i uzupełnienia niezbędnymi akcesoriami. Gwarantujemy pełną kompetencję, fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapraszamy do współpracy!

Kapilaroskop

Kapilaroskop to urządzenie medyczne, które okazuje się niezwykle pomocne w nieinwazyjnej metodzie diagnostycznej, która polega na ocenie krążenia krwi w bardzo małych naczyniach w obrębie skóry i błon śluzowych. Kapilaroskop pozwala na uzyskanie natychmiastowych i w pełni rzetelnych wyników tego rodzaju badania. Jest to sprzęt wykorzystywany głównie w reumatologii.

Firma Micro Instruments AP, jako dystrybutor oraz serwisant profesjonalnej aparatury optycznej wiodących światowych marek, oferuje najwyższej jakości kapilaroskop w wielu wariantach. Wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam na świadczenie usług w pełni satysfakcjonujących dla Klientów oraz efektywny dobór sprzętu wchodzącego w skład naszej oferty. Aktualnie mamy Państwu do zaoferowania:
kapilaroskop typu SM, ze 100. krotnym powiększeniem, nasadą binokularną, statywem płaskim do światła odbitego oraz opcjonalnie wyposażeniem do foto i video;
kapilaroskop typu MZ;
kapilaroskop RZ Meiji Techno (Japonia) oraz Nikon SMZ 800 (Japonia).

W ramach naszej propozycji oferujemy natychmiastową reakcję serwisową obejmującą naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, konserwacje, remonty aparatury optycznej oraz wymianę zużytych elementów i uzupełnienia niezbędnymi akcesoriami. Jesteśmy kompetentni, rzetelni i terminowi. Zapraszamy do współpracy!